Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google mapy na mobilu

V počítači si na svém ggole účtu otevřu mapu, vytvořím si vlastní mapu s body, které musím navštívit a mapu si uložím (uloží se mi sama). Mapu pak můžu navštívit kdykoli chci, na jakémkoli počítači, ale na mobilu mi to hlásí, že žádnou mapu nemám vytvořenou.
Nevíte co dělat? Kde může být chyba?

Děkuji

Jenomže já potřebuju mít seznam konkrétních bodů na mapě, které například musím při služební cestě navštívit. Nejde o adresy míst, spíš jako o soupis míst - přesné místo na pozemku, u cesty, mezi obcemi atd.
Navrhněte tedy řešení, kde bych si v PC nachystal mapu a pak ji v mobilu použil.

Přiznám se, že v mezičase napsání posledního příspěvku jsem to konzultoval s kolegy, kteří mají telefony Nokia a ti mi doporučili právě mapy.cz.
Takže jsem to stahnul a testuju to.
Škoda že to nemá takové možnosti na desktopu jako google maps, ale člověk asi nemůže mít všechno.

Jinak díky za tip.