Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povolení připojení k místní síti

Dobrý den, nejde mi povolit připojeni k mistni siti, pise to: "Povolování"..."Připojeni selhalo". Zakazal jsem to protoze mi blblo pripojeni k siti, ale to vse po reinstalaci Win na druhem pc, nevite cim to muze byt? Oboje Win XP SP2. Nastavuju automaticky ziskat IP, mam stejnou skupinu, proste stejne jako predtim reinstalem :-(

No ale je divny ze to nejde ani povolit, myslim ze je to kbvuli tomu, cim to muze byt? Predtim nez jsem to zakazal, tak to psalo ze je to odpojeny, ale ikona (dva monitory) svitili modre jako by to bylo pripojeny, kdyz jsem zasunul kabel tak to hned napsalo pripojeno k.... ale jak jsem dal zobrazit pc ve skupine tak to po chvilce napsalo nedostatecna opravneni.... (uz nevim), ale to musi byt blbost protoze nejsem prihlasenej jinak nez Administrator.