Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čekající ton samsung s3

zdravím, potřeboval bych poradit jak (nebo zda to vůbec jde) nastavit čekající ton na samsung galaxy s3 (v případě že mě někdo volá tak aby se mu během čekání přehrávala hudba dle mého výběru). děkuji

zvuk kterej slyší volajíci po dobu než zvedneš, nená s Tvým telefonem nic společné, je to záležitost telekomunikační společnosti, zjevne si záležitost zameňuješ s čekánim na automatických službách, ty jsou provozovány ale na jiných zarízeních a na jiném typu smlouvy s telekomunikačním operátorem

... :puff: