Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia 530 - nejde připojit přes Nokia Suite

Dobrý den , koupil jsem si mobil Nokia Lumia 530 a nedaří se mi ji přes Nokia Suite propojit přes počítač, prý mám vypnout přenos dat, ale žádná nepřenáším. Po ointernetu v mobilu netoužím, mám ho jen kvůli telefonování, velkému displeji a zábavě. Je nějakej způsob, jak ho připojit k PC a přesoubovat soubory mezi mobilem a PC? Děkuji za odpověd.
Změna předmětu, původně: Lumia
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

No dobře, tak jak mám docílit, aby se mi Lumia normálně ukázala v PC a já si mohl přetahovat soubory mezi mobilem a počítačem? Už jsem zkoušel ají Zune, ale otevřel se mi jen co by přehrávač hudby :-( a prosil bych podrobnější návod, díky :-)