Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s rychlostí všech programů

Ahoj, už jsem to nezvládal, jak je počítač pomalý a pořád jsem na něco čekal. Pořídil jsem tedy po cca 5 letech nové PC. Sestava vyšla i s monitory na cca 100k tak že jsem se těšil jak vše pofrčí a ejhle. Třeba při extrahování souboru SSD disk jede na 4% každý z 8 procesorů jede max na 8% a já zase pořád čekám! A tak je to ze vším, nechápu, nerozumím. Může mi někdo poradit co se děje? Mám Windows 8.1 64bit, 32GB RAM, SSD 500GB, CPU i7. Díky

Windows (resp. ovladace chipsetu) tam boli od vyrobcu? Ak ne tak nainstaluj ovladace.
Ted ssd prescanuj napr. pomocou HD Tune, zmeraj rychlost prenosu, skus tu vec co extrahujes neextrahovat ale len skopirovat archiv do inej zlozky, kolko MB/s to potom kopiruje?