Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kiksla zvukovka Sound blaster audigy 4?

Zdravím koupil jsem jetou zvukovku Sound blaster audigy 4 jela ca tejden teď jsem měl puštěný Mp3 a lítam na netu najednou se objevila u zvuku červená ikonka a repro šumí zvuk nejde,ve správci se ukazuje vše Ok je v háji dá se to nějak otestovat?Mám W764 Bit ovladače stažený.

Mám ještě jeden Pc tak jí zkusim tam (do druhýho PCI slotu jí nedám překáží mě tam kabel) ,ale moc šancí jí nedávám jela celej tejden a tejden před tím perfektně a najednou lup a šum takže klekla ona nebo je v háji slot PCI,přece jenom už mám starou MB M2N-SLI Deluxe - ASUS

Stávají. Minulej tejden jsem měl na opravu kompl, na první pohled zdroj, nenabíhal, jen restarty (dle blikání DVD mechaniky). Nakonec stačilo vyndat grafárnu a dát zpět. Asi blbej kontakt, ČVC (čert ví co).

No v druhým Pc se načetla po stažení driverů a hned i nastavila jako hlavní.V Pc kde byla jsem jí musel po instalaci nastavit ručně,tak hlavně že je Ok asi na tý MB odešel PCI slot.Zejtra se na to ještě mrknu a zkusím ten druhej PCI slot jestli se k němu nějak dostanu .Tak zatim díky všem za rady.

zákl.doska o zbytok komponentov počítača je v tom nevinne,je to normálna "vlastnosť" super ovládačov pre soundblaster pre vin vista/win7 a novších ,doporučujem na týchto operačných systémoch a novších používať alternatívne ovládače KX-project,Creative Labs vie o neschopných ovládačoch a doteraz jediné čo bol schopný urobiť je riešenie problémov na prémiovej sérii EMU zvukoviek,bežné SOHO výrobky má z vysoka v paži.......

No zatím jí nechám na druhým Pc jestli pojede normálně,zvukovka je Ok tam na tom Pc jsem zkoušel Update pak jsem je komplet odinstaloval a nainstalovat nazpátek už nešli viz obr nahoře. Mám tu ještě jednu Creative tu jsem do toho druhýho slotu dostal není tak široká testnu až v pondělí a mrknu na ty doporučený ovladače,dík za typ .

Dolezite je ze ci je vidiet v spravci zariadeni ako nejake(akerkolvek, nezname, apod) zariadenie. Ak ne, tak nefunguje slot hardwarovo alebo BIOS disabloval slot, ptz vsetky hardwarovo funkcne PCI devices su vzdy zobrazene v spravci zariadeni, nezavisle na ovladacoch.
P.S> moze byt aj ze ma karta zaslepku v blbej polohe a vadi ti kejs (je to potom v slote sikmo apod), v takom pripade sa da uvolnit ta zaslepka (skrutky) a dotlacit kartu do slotu uplne a nech je rovno