Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem posuvniky na www strankach

Velice se omlouvám, potrebuju rámeček do něj dám text a potrebuju abych se v tom rámečku mohl pohybovat posuvnkem, děkuji

myslim ze je to tenhle kod

<STYLE type="text/css"> <!-- BODY { scrollbar-3dlight-color: #8EFB0D; scrollbar-arrow-color: #000000; scrollbar-darkshadow-color: #8EFB0D; scrollbar-face-color: #CDFF91; scrollbar-highlight-color: #8EFB0D; scrollbar-shadow-color: #8EFB0D; scrollbar-track-color: #8EFB0D; } -->

odkaz na stránky naší třídy ktery jsem delal já, jestli chcete tak napiste do navstevni knihy komentar
Dekuji

Proč nepokračuješ ve svém původním (neúplném) dotazu?!
http://pc.poradna.net/question/view/99559-tvorba-ww w-stranek
Do návštěvní knihy ti asi nikdo nenapíše, když jsi nenapsal odkaz. (host)

Ten "kód", co jsi napsal, není kód - je to jen stylopis určující, že bude obarven posuvník v Internet Exploreru.

Rámeček pro text vytvoříš pomocí bloku DIV. A tomu bloku pomocí CSS nastavíš vlastnost overflow - tím dosáhneš toho, že když délka textu bude větší než výška rámečku, zobrazí se posuvník.

Možná ti jde o tohle.

<body>
<iframe width="530" height="8500" frameborder="0"src="kniha_0.php">
</iframe>
</body>

když tam dáš např:

<body>
<iframe width="530" height="300" scrolling="auto" frameborder="0" src="kniha_0.php">
</iframe>
</body>

udělá se automaticky a když místo auto napíšeš yes, udělá se vždy.
Lepší ale je, udělat jej (<iframe>) vysoký, aby návštěvník nemusel rolovat vnitřkem, vnějškem...
A samozřejmě tam musíš dát správné ID knihy. To si přečteš na Blueboardu dole (kód do stránky).

bože proč tam dáváš obrázek 6mpx, když ho nakonec myší "zmenšíš" na 22% šířky = 5% plochy, ale těch 1.6mbyte!! mu samozřejmě zůstane.
resize obrázku jde dělat v paint shop pro (placený), irfan view (free), zoner nabízel starší verze zdarma...

to samé v galerii - fotky 1132x755 bodů máš "zmenšené" jen uvedením rozměru 217x151, ale každá fotka má furt 70kbyte a stránka se načítá 14 dní.
a pokud to neslouží pro evidenci obyvatelstva nebo policejní statistiky - všude jinde se u lidí uvádí nejdřív jméno, pak příjmení.

na obarvování nějakých rolovátek se vykašli, taková blbost funguje stejně jen v internet exploreru, který může používat jen trouba.

vyřiď adminovi, že ten vzhled je nějaký divný, když mu ty úpravy moc nejdou ať poslechne jak mu v návštěvní knize radí použít třeba estránky - mají pravdu. a na tom ať se učí. akorát s tím přes megabajt obrázkem ho odtamtud asi vyperou :)

ty se do svého domácího počítače přihlašuješ jako -_- ?

Myslím, že jsem ti radu dal hned v prvním příspěvku. Čemu nerozumíš?

<div style="overflow:auto; width:500px; height:300px">
  Nějaký text. Nějaký text. Nějaký text. Nějaký text. Nějaký text. Nějaký text.
<div>