Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil do 5 tisíc.

zdravím,hodlám si koupit nový telefon,jelikož stávající má slabý hw a mechanicky na tom už není taky moc dobře.
Kriteria mam min. 1GB ram,android,ips displej,aspon 960x540 a procesor,bud nejake lepsi dvoujadro nbo ctyr a taky trochu design telefonu.Čím nižší cena tím lepší.Čím vyšší výdrž baterie tím lepší.U mě vítězí výběr podle poměru cena/výkon.Děkuji za rady.
ja jsem zatim vybral tyto,pokud by nekdo mel jiny navrh nechť napise.
produkt
http://www.czc.cz/htc-desire-510-bila/159725/produ kt
produkt

Zatím mi nejlíp vychází asi to LG.

Hardwarove to vypada velice slibne, dokonce ma LTE, dost zamrzi nepodsvicene senzorove tlacitka. Hlavne ale bych se bal, ze to bude nestabilni a bude to padat, coz je tradicni problem neschopnosti Huaweie odladit OS. Hodne teda zalezi na tom, jak dobre se bude telefon prodavat a zda vzniknou vylepsene alternativni customROM, takze urcite bych si zadny telefon od Huaweie nekupoval, pokud neni v prodeji aspon pul roku behem ktereho se uvidi.

máš pravdu, zrovna teď můj phone, papírově high end, realita ? mid... Když sem si ho koupil, měl jsem tam Android 4.2 a byl svižný, žádné záseky systému... Potom aktualizace na 4.4, lagy, nestabilita. Čekám na Android 5.0 + Emotion UI 3.0 vyjde asi v prosinci - v listopadu, a doufám že to Huawei spraví protože musel slyšel kritiku na neplynulý chod systému, ten firmware by měl být myslím P6-C00

Vsak ja jsem na tom s Hororem 2 podobne, tam teda padal i Android 4.0 se kterym to vyslo a az posledni aktualizace, ktera v Evrope nikdy oficialne nevysla (B709 - Android 4.2) napravila vetsinu zavad, ale i tak to neni kdovijak stabilni. Zadne dalsi aktualizace uz nevysly a ani nevadi, ze Huawei pece na aktualizace svych founu, mnohem horsi je, ze nechce zverejnovat ovladace, takze se moc nedaji delat customROM a taky jich moc neni. Potom jeste zalezi, jestli je telefon postaven na nejakem cizim SoC pro ktere ovladace jsou primo od vyrobce nebo z jineho telefonu nebo jestli to je vlastni vyroba (Horor2 ma procesor Hisilicon K2V3), to je pak konecna. (Uz mam ale SGS4, takze HH2 uz pomalu prestavam pouzivat.)

Osobne mam AMPE A50. Kupoval jsem ho asi za 4 tisice. 1Gb RAM, 8GB vnitrni(moznost rozsirit),13 Mpx fotak, 1 Mpx predni, Dual SIM, 5"displej, android 4.2.2, Quadcore okolo 1,2 Ghz(presne nevim). Mam ho rok, vse zcela funguje. Dostal sem k nemu kryt,nemohu si stezovat.

Rozhodně Xiaomi Redmi 1s - mám okolo sebe 4 lidi, co ho vlastní a já sám mám Mi3. Redmi 1s má prostředí plynulé jako vlajkové lodě, co se týče otevírání aplikací, nic rychlejšího za 5 táců neseženeš... Starší Redmi bych ale nekupoval, má to ještě slabší MediaTek, rozhodně bych sáhl po vylepšené variantě 1s...