Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon po flashovaní nejde

Zdravím, včera večer jsem flashoval kopii Samsungu glalaxy s5 (4-jadro mediatek), bohužel se něco vyvrbilo, a telefon se v průběhu odpojil. Bootoval jsem recovery a tím to skončilo. Teď stojím s čele s problémem, že telefon nijak nereaguje na spouštění, je úplně mrtvý. Nelze jej spustit ani v recovery modu. Jediné co se stane, že ho najde počítač (pípne to). To je snad ale vše. Nemá někdo nějaké zkušenosti nebo rady, jak jej oživit ?

včera večer jsem flashoval kopii Samsungu glalaxy s5

lidé delaj podivné veci,

prej v Japonsku jedí nejakou rybu co má v tele jedovatou žlázu, pokud kuchar udelá chybu, ten co rybu sní s vysokou pravdepodobností zemre, ročne prej z tohoto dúvodu pochovají cca 40 lidí, na 120 milionu japoncu to není mnoho, ti kuchari jsou trída

tak to proste nevyšlo

... :puff: