Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní sluchátka: Steelseries Siberia V3 vs Steelseries Siberia V2

Zdravím, hledám kvalitní herní sluhátka k hernímu PC a napadly mě Steelseries Siberia V2 protože jsou podle mě totálně nejlepší a má je i kamoš. Jen jsem zjistil že existuje už i V3 jenže ty jsou podstatně dražší ale prý lepší. Tak se chci zeptat jestli si mám koupit V2 nebo V3.
V2:http://www.alza.cz/steelseries-siberia-v2-bile-d20 2572.htm
V3:http://www.alza.cz/steelseries-siberia-v3-white-d2 216369.htm

V3 jsou prý pohodlnější a mají bytelnější kabel, ale přesto se mi víc líbí V2 (taky V2 mají větší frekvenční rozsah), je to dost nerozhodný takže se ptám sem. Dám sem i anketu, ale prosím i vysvětlení do komentů proč je lepší... a proč je horší... atd. Díky.

Zdravím, takže tohle jsem psal už hodně dávno. Jen jsem si je teda ještě nekoupil protože jsem měl až do teď funkční sluchátka, teď se rozbily, takže teď budu kupovat nový. A pořád teda nevím, jestli V2 nebo V3. Srovnání V2 vs V3 je na youtube hodně, jenže všechny jsou v angličtině a moc tomu nerozumím. Tady je srovnání produktů V2 vs V3 na alze (mám tam modrý protože bilý na alze už nemají): https://www.alza.cz/porovnani.htm?c=MX042f5;MX042f 8e2; , píšou, že V3 mají větší frekvenci od-do u sluchátek a víc decibelů v citlivosti u mikrofonu, no ale zase se mi zdá, že z toho co jsem viděl a hlavně slyšel na youtube, mají V3 horší mikrofon než V2 (t7Hf-r7fWnU). No a u V2 mají sluchátka větší citlivost než u V3. No taky jsem z recenzí vyčetl, že V3 nevržou tolik jako po půl roce začnou vrzat V2, a že V3 jsou pohodlnější než V2. V3 mají taky trochu menší kabel (ale je to vyřešeno prodlužovačkou v balení), jack mají jen 1 aji na mikrofon a aji na sluchátka a ovládání na drátu není, ale je na mušlích, ale zase se nedá nastavit hlasitost sluchátek, dá se nastavit jen úplně off sluchátka, nebo úplně zasílený. No tak se ptám tady, protože teď totálně nevím, které vybrat. Byl bych rád, kdyby mi to někdo napsal i nějaké osobní zkušenosti, nebo nějaký odborník na sluchátka napsal, co si o nich myslí. Díky všem co mi sem napíšou.

PS: Něchtěl jsem otravovat a zakládat další vlákno na to samé, tak píšu sem do komentáře.

HyperX Cloudy neber. Jejich zvuk je na úrovni sluchátek od vietnamce za 50Kč. Ne, nekecám. Bohužel je to pravda. A na hlavě jsem je měl mnohokrát a to mnoho kusů (takže to určitě nebyla žádná vada).
Jinak, že Steelseries jsou nejlepší sluchátka? Tak tenhle vtip neznám!

HyperX Cloud naopak patří k nejlepším sluchátkám s nejlepším zvukem, pročti si na internetu pár zahraničních recenzí od lidí, co se zvuku věnujou. Je blbost tvrdit, že SteelSeries vždy bylo nejlepší, to je jako by jsi tvrdil, že Razer je kvalitní.

Ale nebudu ti je vnucovat, jen jsem napsal svůj názor.Samozřejmě pokud zastáváš názor že SteelSeries je nejlepší, ber je všema deseti.

Ty sluchatka ti za 28000 ti budou hrat uplně stejne naho*** kdyz je budes mít připojený na interní zvukovou kartu v zakladovce. Čím dražší sluchatka s lepšimi parametry tím vím musíš přemýšlet co bude připojene před "nimi". Já bych se přikláněl k V2 slušný poměr cena/vykon.

ty jsi jen psal, že to jsou nejlepší sluchátka, tak jsem ti poslal jedny z nejlepších sluchátek.. nic víc, takže nevím co mi tu nadáváš do debila.. mimochodem já mám drahá sluchátka a mám je v Xonar Phoebus, takže by to nemohl být podobný debil jako já, protože by si je taky zapojil do dedikované zvukovky..

Ty si mi pako. Znovu opakuji že se tu bavíme v cenové relaci 2000,-Kč. Pokud dává na výběr 2 sluchátka v cenové relaci 2k, nepostnu sem přeci sluchátka za 20k. Takže pokud říkám že jsou Cloudy nejlepší, tak tím asi myslím v dané cenové relaci. Kdybys použil mozek předtím než by jsi sem postnul takovou kravinu, tak bys na to přišel