Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI AMD R9 270 GAMING 2G

Zdravím, mám nově grafiku MSI AMD R9 270 GAMING 2G a chci se jen zeptat na teploty, hrál jsem Fifu 15, teplota 67°C a větrák jel jen na 18% tak se chci zeptat jestli je to ok.. Díky :)

teplota je ok mne osobne nebeha nad 70°C u MSI R9 280 (max čo som mal 75°C)

ak sa ti zda že ide vetrak pomaly pozri sa na GAMING APP ak si ho naištaloval či tam maš gaming mode
po pripade MSI ma tiež aj AFTERBURNER kde sa da nastavit aj rychlost vetraka

aspom ja som mal tieto blbosti na CD od grafiky :D

počas hrania
tak podla aidy to ide len niečo malo nad 60°C, maximalne podla grafu vyskočela na 65
CPU je stale pod 60°C
a MB mi ukazuje stale okolo 30 čo nechapem

cez OCCT GPU 3D
GPU 66°C a sem tam to skače na 67°C

takže myslim že je to v normale aj ked neviem podla čoho to potom ten HWmonitor meria :D