Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velký ping

Ahoj,možná už se to tu řešilo ale ve hrách mam velký ping 100-200 někdy i více
Tak sem se chtěl zeptat
Moc tomu nerozumim ale anténu máme namířenou na souseda který signál příjíma a odesíla (asi)
Mezi námi a sousedem je strom,nemuže to být tím ?
Děkuji za odpověd

Pokial je v tvojom dome/byte pripojeny na internet este niekto iny (rodicia, surodenci) tak budes mat problem s pingom.

Ta "rychlost" je strasne nizka pre jedneho uzivatela a pripojenie nemusi byt prave najkvalitnejsie (v urcitu dobu napriklad na vecer alebo poobede moze byt tvoja rychlost nizsia koli velkemu poctu ludi online atd. )

Taktiez je moznost ze ti v PC bezi dost blbosti v pozadi (nejake programy sa updatuju alebo kontroluju ci neni nejaky update dostupny).

Edit: teraz som si precital ze to mas Wifi internet cez antenu. Tak potom niet divu. To je dost nestabilne a sused tiez je na nete takze ty dostavas uplne minimum.

Najlepsie by bolo keby mas moznost si objednat vlastne pripojenie (poriadne cez kabel priamo do tvojho domu) a nie takto cez suseda a cez antenu.

Takze si hry zahras len vtedy ked sused neni doma a u teba doma si na nete len ty.