Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s aktualizací Windows Vista Bussines

Dobrý den,
potřebuji se zeptat, včera jsem stáhl pár aktualizací pro můj systém Win. Vista Bussines, jenže se mi celý proces náhle přerušil, PC sem byl nucen restartovat a od té doby PC po každém uvedení do režimu spánku instaluje včerejší stažené aktualizace. Problém je ale v tom, že instalace probíhá třeba hodinu a nic se neděje, zkrátka jen běží "instaluji aktualizaci č. 1 z 10" a stále nic, přitom se jednalo jen o velmi malé soubory ve velikosti max několika Mb. Neví někdo, jak tyto stažené aktualizace zrušit tak, abych se jich zbavil a PC mi šel dát bez potíží do režimu spánku?

Díky

Změna předmětu, původně: Roman
Změna kategorie, původně: Software (L-Core) (L-Core)

poslat k čertu adresář software_distribution:

- vypnout službu Windows Update (Tento počítač, Spravovat, Služby)
- přejmenovat adresář C:\Windows\SoftwareDistribution na C:\Windows\SoftwareDistribution.old
- zapnout službu Windows Update

to by mělo stačit, ale dá se přitvrdit:

ruční oprava "Windows Update Agent":
cs

oprava služby automatické aktualizace:

regsvr32 /s wuapi.dll
regsvr32 /s wuaueng1.dll
regsvr32 /s Wuaueng.dll
regsvr32 /s wucltui.dll
regsvr32 /s wups2.dll
regsvr32 /s wups.dll
regsvr32 /s wuweb.dll