Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekanie notebooku/windowsu

Dobry den,
Uz asi tyzden mi pretrvava velmi caste sekanie notebooku( vsetko sa strasne dlho spusta, zamrza, nereaguje, neda sa nic na nom robit). Vacsinou sa to zacne hned ako ho zapnem. Myslim si ze nieco nie je v poriadku s windowsom pretoze kazdy den mi to hlasi nejake updaty ktore stale musim updatovat a niektore aj neuspesne. Nikdy predtym som nemusel kazdy den teda resp vzdy ked zapnem notebook alebo ho iba prebudim zo spanku updatovat ( 2-3x denne) Notebook je stary 2,5 roka a zostava je: intel core i5-2430M CPU 2.4GHz, RAM 6GB, windows 7 64bit, grafika ati radeon HD 6490M 1GB GDDR5, disk Toshiba mk6476gsx 640Gb 5400Rpm. Teplota je v norme. Tak isto som si vsimol ze hned ako zapnem nb tak eset mi vyhodi nejake oznamenie. Skusim dat screen. Dakujem za kazdu pomoc

Ahoj potřeboval bych se zeptat.Mám netbook acer aspire one zg5 vim ze to je slabý cpu 1,5ghz intel atom gu intel 945gm ram 1gb ale chtel bych ji zvysit na 1,5gb.Hraju na něm minecraft a je to slusny ale jsetli by ta ramka zvýsila fps o 3-5 fps byl bych stastnej.Mám na tom win7 32bit.Předem dík za odověd :) .