Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při podržení prstu na displeji, začnou se postupně mačkat všechny tlačítka

Dobrý den, již rok a půl mám tablet Eaget FAMILY N7A(Verze Androuidu 4.0.4 bez rootu)
Před 3/4 rokem mi spadl a udělala se mi na něm menší pavučina, ovšem byl stále plně funkční.
Poslední měsíc jsem sledoval že na tabletu když píši email a podržím prstem abych zvolil jiný znak(např. a-á) tablet mě zmáčkne několik jiných znaků(např. aftht), zkoušel jsem tedy nainstalovat jinou klávesnici, ovšem u ní to dělalo to samé, to jsem také zjistil že ať podržím prst na displeji kdekoliv začne tablet automaticky psát/klikat na všechny znaky/funkce.
Tak jsem zkusil Obnovit tovární data, to ovšem problém nevyřešilo, tak se obracím na vaše poradenské fórum
Předem děkuji za jakoukoliv pomoc ohledně mého problému

Presne ako bolo spomenute, problem je vo vnutri tabletu a nie v software. Treba to rozobrat a opravit. To ty sam nezvladnes bez toho aby si si pozrel navod na tvoj presny model a toho aby si aspon trochu rozumel technike.

Takze cas kupit novy. Oprava ta pravdepodobne vide tolko kolko tvoj tablet dnes stoji...

No tím si nejsem jistý
Když jsem dal ve vývojářských možnostech Zobrazit dotyky, zjistil jsem že když držím prst na dolní liště tak dotyky byli všude na liště ale nikde jinde a celkově dost koncentrované
Když držím prst na klávesnici tak se stlačují pouze tlačítka na klávesnici ale né mimo klávesnici
Je to jako kdyby to respektovalo jakési hranice rozložení