Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr grafické karty

Dobrý den, odešla mi grafická karta a tak bych chtěl pořídit novou. Cenový limit je max 5000kč (+/-500).Základní desku mám Gigabyte GA-870A-UD3, procesor HexaCore AMD Phenom II X6 1055T 2800 MHz, dosavadní grafika AMD Radeon HD 6870, zdroj max. příkon 600W. Zatím se mi líbí tahle http://www.tsbohemia.cz/gigabyte-gv-r928wf3oc-3gd_ d189637.html , ale v PC se vůbec nevyznám, proto vás prosím o radu.

Ta grafika je fajn ale musis mat v skrini vnutry volne miesto aby sa ti zmestila ta 29 cm karta...
Takze sa pozry ci ti bude pasovat na dlzku ta karta do tvojej skine.....ci ti nahodov Disk nebude vadit.
Ak mas miesto na 29 cm kartu tak ju kludne kup...zdroj by to mal utiahnut.