Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace adapteru/Nový adapter na notebook

Ahoj, mám notebook Asus X550V. Odešel mi adaptér je ještě skoro v celé záruce. Myslím si že mi to neuznají možná jsem vjel kolečkem od křesla na kablik nebo nejde protože jsem ho přirazil ke stolku zidlickou... Něco v něm chrastí přestal fungovat né hnedka jak jsem ho polechtal ale den potom najednou vyhodil pojistky na zásuvky v patře. Myslíte že mi to reklamujou? popř. jaký adaptér by jste mi nový doporučili koupit? ten original od asusu už nechci je špatně řešený... 19v 4.7A děkuji

Ahoj,
reklamaci by měli uznat. Adaptéry od notebooků jsou realizovány tzv. spínanými zdroji a ty se kounstuují, aby vydržely zkrat na výstupu, zkrat je třeba to přejetí kolečkem od židle, teda pokud se prorazila i izolace a vodiče se spojily. Pokud vyhodil pojistky, tak shořel a na tom by uživatel neměl mít podíl, teda krom toho, když s ním zachází nějak extrémně nevhodně.

No, jaký jiný asi, musíš koupit takový, který bude mít parametry toho starýho, to je jasný. Pokud nechceš originál os Asusu, tak nějakou čínu, ale Bůh ví jak je to tam s parametrama.

Pokud by jsi měl zájem, jeden se mi tu válí, je to origo od Asus notebooku, sice je asi 2 roky starej, ale pořád ještě funguje.