Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z Visty na Win7

Chtěl bych se zeptat jestli je možný update z visty na 7 ? Popřípadě jak dlouho trvá instalace, a jestli neexistujou nějaký rizika který by poškodili PC nebo tak něco, předem díky :)

myslím že není treba nejak spekulovat zda Vista SP2 nebo W7, rozdíly jsou vskutku minimálni a je lhostejno co tam dá, stahl z uloz.to W7 tak bude mít teda W7 z uloz.to, jako miliony jiných čechú

ostatne nynější šéf Microsoft-u, pred nadávnem, na dotaz ohledne open source licence odpovedel šalamounsky, prispevek Microsoft-u duchu open source licencováni spočíva v tolerováni .... ať si to vyloží každý jak chce, tento postoj Microsft-u byl sice znám už hodne dlouhou dobu, no nikdy se nikdo z vrcholových managerú takto ješte verejne nevyjádril.
Poslední léta umožnené stahováni ISO obrazú všech verzí W7 ze serverú partnera Microsft-u navozuje dojem že neco zcela zásadní je na spadnutí, .NET je zrejme jenom začátek a možná o rok bude Microsoft Windows poskytovat zcela zdarma a jeho obchodní model bude postaven na nečem úplne jiném než dnes.

... :puff: