Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o názor na příčinu poruchy HDD.

Dobrý den. Dostal jsem od slečny na opravu notebook. Pouze nenastartuje a vždy problikne modrá obrazovka. Prý z ničeho nic. Zjistil jsem špatný pevný disk. Můžete mi říci svůj názor na možnou příčinu takového poškození disku. Není mi totiž jasné jak je možné, že jen tak, ze dne na den, odejde skoro 50% disku. Děkuji.
[L7wB6Y]

a to si predstav, mladá zdravá žena krátce po obední prestávce v práci z ničeho nic odpadne, odveze ji záchranka, vrtulník s ní letí na specializovanou kliniku, k večeru je mrtvá

a Ty rešíš nejakej blbej disk, nemúžeš pochopit jak to, že z ničeho nic, ze dne na den, odešel, nuž ale tak to je v tomto vesmíru, všechno je jenom pravdepodobnost,

jenom prostoduchý pantátové a jejich prostoduché pani mámy, svet mají nalinkovanej jasne a definitivne, není treba jim to brát, jsou šťastní z té jednoduchosti a predvidatelnosti, koupím prasátko, vykrmím, zabiju prase, prodám prase, vydelal jsem,

nezamýšlej se nad príčinami veci které se udejou, ze dne na den, ber že to je vúle Boží

.... :puff: