Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmena procesoru

Dobry, mam zakladnu dosku Asus P5GC-MX/GBL a procesor Intel Core 2 Duo E7300 2,66 GHz a RAM DDR2 4GB chel by som kupiť nejaky novy procesor poradite mi aky?
dakujem za odpoved

Jozef aby si pochopil = Ty mas staru dosku a na nu len stare typy procesorov mozes dat a NIE nove !!!
Na nove Maticne dosky mozes dat novy typ procesorov. Ty mozes kupit len procesory typu LGA 775 ! A tie sa ale bohuzial uz vela rokov nepredavaju a zozenies ich len v BAZARE...

Musíš koupit i novou základní desku a potom až nový procesor. Na základní desce už je totiž stará patice na kterou se už nové procesory nevyrábí. Řekni nám nějaký cenový limit a na co by jsi chtěl ten počítač využívat... A popřípadě ještě řekni informace o zdroji atd... :)