Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zprovoznit starší tiskárnu?

Dobrý den,

potřebuju poradit se starší tiskárnou - HP deskjet 3820, jejíž instalační software je určen jen pro operační systém win. XP. Software tiskárny mi proto nejde v PC nainstalovat, protože mám již novější systém win 7. Poraďte prosím.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Byl jsem kdysi v obdobném problému a řešil jsem to tak, že jsem si XP nainstaloval virtuálně - nutno podotknout, že je důležité mít trochu "silnější" pc - vlastně dnešní běžný standard - raději 2 jádra a aspon 4GB RAM a nějaké místo na hardu. Ve svém operačním systému si spustím virtuálku, připojím do USB starší laserovou tiskárnu a v XP tisknu o stopéro. 8-)