Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepsání cesty win 7

Zdravím, mám problém. Začal jsem instalovat Win XP a tím jsem si smazal ,,přístupovou cestu'' k Win 7 (Přičemž Win XP byly instalovány na jiný disk než jsou Win 7) P.S. vím, že se XP jakožto starší systém instalují první, ale už se stalo a potřebuji radu jak vrátit cestu k Win 7, aby šly spustit (Nyní to vyhazuje chybu: Systém Windows nelze spustit z důvodu potíží s hardwarovou konfigurací počítačového disku. Ze zadaného spouštěcího disku nelze číst. Zkontrolujte spouštěcí cestu a hardware disku. Požadavky na konfiguraci disku naleznete v dokumentaci k systému Windows. Další informace naleznete v příručkách k hardwaru.

Děkuji za všechny rady.

Tak už je to vyřešeno, nainstaloval sem nový Win 7 na druhý oddíl na disku a spustil ten předchozí. Otázkou je, jestli teď můžu smazat ten nově nainstalovaný Win 7 (hozením do koše a vysypáním) a nebude to ničemu vadit.?

Děkuji