Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba v androidu

Dobry den rodicum zacla na wooky tablet reader vyskakovat hlaska "Proces android.process.acore byl neo ekavane ukoncen.opakujte prosim akci". Po kliknuti na ukoncit aplikaci se tabulka ukaze znovu. Zkiusel jsem dat do tabletu firmware dle navodu vyrobce ale bohuzel nepomaha to. Meta nekdo s timto zkusenosti? Dekuji za rady

obnoveni tovarniho nastaveni nepomuze?

jestli to dela jen v jedne aplikaci, bude to pravdepodobne problem nekompatibility te aplikace s tvym tabletem samozrejme za predpokladu, ze nepomohlo to tovarni nastaveni.

Ahoj, dostal jsem se náhodou k tomuto tabletu a je tam stejný problém. Sice už je to dlouho, ale pamatuješ si jak jsi to vyřešil? Nejde to nijak resetovat a přes to hlášení se nedá vůbec nikam dostat - přesně jak jsi psal.