Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Op3n dott smartphone

Ahoj. Mam zajem tento telefon koupit ale slysel jsem, ze jeho pamet, kterj je 8gb zabiraji pri koupi aplikace,ktere maji celkem 6gb a o tu je uzivatel ochuzen. Ma ho nekdo? Je tn tak? Jak ten telefon maka? Moc dekuji za info.

Mám ten telefon a nevím, že by byl uživatel o něco ochuzen. Paměť je 8GB, uživateli jsou přístupné dva oddíly po 3 GB, jeden na data v paměti telefonu, druhý pro aplikace.
Za ty peníze není na našem trhu lepší volba s Androidem, díky téměř čistému systému je velice svižný.