Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta..

Dobrý den, chtěl bych poradit ohledně koupi grafické karty. Chtěl bych nějakou co by mi stačila aspoň na ty 2 roky abych mohl hrát nový hry na fullHD. Děkuji za odpověď.
procesor: i5-4460
zdroj: 600W
ram: 8gb

To čo som ti napísal vyššie neboli GK, ale iba ich čipy, ktoré sú dnes najvýkonnejšie..

To ktorý je najvýhodnejší z cenového i výkonného hľadiska..ťažko povedať. Závisí to aj od iných parametrov danej GK, napr. typ, veľkosť a rýchlosť použitej pamäte RAM, šírka zbernice a pod.

No podľa mňa asi najlacnejšie čipy sú Radeon HD 8000...tie bývajú dnes súčasťou procesorov AMD A série...