Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyběr komponentu

Zdravim uz delsi dobu hledam neco do 6000 presněji procesor k nemu zakladni desku a nejspise i zdroj protože mam ATX-400 JSP koukal jsem po amd fx-6300 nebo po nakem intelu :/ fakt nevim nove hry nehraju ale moje trijadro amd s ddr2 uz je proste pomale...
Dik za rady

Co napřiklad AMD FX 6300 + ASUS M5A78L LE což mi muze znamy kteri ted kupuje intel i7 prodat za 2.8 oboje jen nevim jaky zdroj ramky mam ddr3 1333 4gb jedny druhy dokoupim pozdeji.
grafickou kartu mam gtx 650 2gb (doufam zeto neni srot pred rokem koupena za 3500 :D )