Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spořič obrazovky se utomaticky neaktivuje po navoleném čase;ručně spustit lze v syst.WIN XP

Spořič a vypnutí obrazovky se utomaticky neaktivuje po navoleném čase při aktivovaném SPAMIHILATORU.Ručně tyto příkazy aktivovat lze.Zkoušel jsem různé verze instalace,ale ke změně to nevedlo.Nikdy jsem obdobný problém s tímto prg.neměl.
Syst.WIN WP Prof ,HDD 250 Gb rozděl.na 3 particion z čehož "C" system.pro WIN 98 FAT32,"D" syst.pro WIN XP NTFS,kam se i instalují programy,"E" datová NTFS.Poradí někdo?

Vědět přesně, k čemu co je ve kterém programu, jistě bych neměl problém se spořičem.
Proč jsi tu najednou začal machrovat? Lidi se ti tu snaží poradit, ty si někde vyčteš, nač který příkaz v programu je... Proč si tam nevyčteš, jak se spouští spořič?
Slibuji, že i já si dám bacha, abych ti náhodou na něco neodpověděl a nebyl za to napaden.