Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet menu dolního menu

Dobry den
dneska sem si koupil nový tablet lenovo ideatab a8 50 a stahnul si hru asphalt 8
pri zapinani hry mi to psalo, ze potahnutim dolu se mi zobrazi dolni menu, otravuje to hodne a samozrejme to neni jen u tehle hry. Nevite jak se tohoto super paskvilu zbavit ? Tablet ma vlastni lenovo launcher, pokud ho budu muset zmenit budu potrebovat root a kde takovej original android launcher sezenu? pisu z tabletu a diky za komentare.
Android 4.4.2

Na zmenu launcheru root nepotrebujes, s tabletem ti neporadim, nemam. Na founu pouzivam NOVA launcher, ale jestli je vhodny i na tablet nevim. Zkus pohledat pres google, urcite nekde budou zkusenosti s pouzivanim ruznych launcheru napsane.

zmena launcheru nepomohla, ptam se na to jak to dolni menu nastavim abych ho tam mel furt hra se mi da na celou obrazovku a to menu tam nemam, jen kdyz potahnu ze zhora dolu nevim jestli to dela nakej balast co v tabletu je nebo jestli to dela android.