Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční operační paměti

Ahoj,

dnes jsem zakoupil nové operační paměti od Kingston (HyperX Fury)2x4GB, ale když je vložím do PC tak se jen dokola restartuje resp. "černá smrt". Zkoušel jsem do PC vložit jen jednu tuto ramku, ale stále to bylo to samé. Důvodem nákupu bylo, že jsem si chtěl zahrát AC:UNITY, který se mi jen trošku kousal a doporučením mi byli Ramky. Nevíte někdo jak tento problém vyřešit?

Parametry PC: Win7-64bit /Intel i3 2,93gHZ /Asus AMD Radeon HD 7770 /OP 2x 2GB /MB http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=cz& lc=cs&dlc=cs&docname=c02014355

Předem děkuji SmOOter

To je dotaz víc právní než technický.

Jestli jsi to kupoval např. v czc, tak máš tuším právo to vrátit do 14 dnů.
A domluvit se můžeš na prodejně i na objednávce jiné značky.

Ještě by možná bylo možné udělat clear cmos, desky:

Uděláš:
[http://h10025.www1.hp.com/ewfrf-JAVA/Doc/images/93  8/c02014364.jpg]
A vrátíš na:
[http://h10025.www1.hp.com/ewfrf-JAVA/Doc/images/16  8/c02014366.jpg]
A restartuješ tvrdým resetem.

Možná by se to potom mohlo chytit a od věci by taky nebylo vyzkoušet aktualizovat BIOS.

Ale tohle jsou už mírně odborné kroky, které taky můžou případně pc pořádně zmršit (aktualizace BIOSu).

//Editace

Jinak podobnou desku - srajdu od Dellu s properitálním BIOSem mám v zaměstnání.
Idioti nezapomněli nasdílet skoro 1GB systémové RAM pro grafiku. Bez možnosti editace a s dodaným 32bit OS.
Ponechávám bez komentáře.

HP má ve zvyku vydávat nejakej seznam certifikovaných modulú pro své mainboardy, no to zajíma tak smluvní partnery HP z firemní sféry

zajdi do servisu ať otestují co tam bude fungovat, problémy s nekompatibilitou RAM, se vracejí a kde kdo si myslel že to je už snad minulost

.... :puff: