Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový mobil

Zdravím , po dlhej dobe som sa rozhodol kúpiť nový mobil , rozhodujem sa medzi samsung galaxy alpha a iPhone 5s. Ak má niekto jeden z týchto dvoch prosím napíšte či niesu s ním problémy. Dik za odpovede

Takže asi první Samsungem... Alpha nabídne hodně funkcí z vlajkové lodi ale jeho mínusy jsou, nižší rozlišení displej (na danou třídu) a jen 1,3 GHz procesor. A nenabídne ti ani celo kovové tělo, jen boky z čehož bych nebyl tak nadšenej, na to, že stojí 13 tisíc více.

iPhone 5S... Pěkný telefon, odladěný systém ale je to pořád předražené jablko.

Co bych ti doporučil ? Píši ten telefon snad každému ale asi to bude proto, že to je asi ten nejlepší výběr a to je Huawei Ascend P7, Full HD displej, celo kovové tělo, 1,8 GHz procesor, všechny datové funkce, 8 megapixelová přední kamerka a stojí o 4 tisíce míň. Ale jeho mínus je někdy mírné zasekávání.

A nenabídne ti ani celo kovové tělo...

k čomu je to dobré? si ešte asi nepočul o tom, ako to celo kovové telo zoslabuje signál...

iPhone 5S... Pěkný telefon, odladěný systém ale je to pořád předražené jablko.

ehmm... odladený systém... Si chcel napísať uzavretý systém s debilnou politikou, inak súhlasím: předražené jablko.

K čemu je to dobré ? Já bych nechtěl mít telefon s vrzajícím plastem + věští exkluzivita. A ty telefony které jsou z hliníku určitě mají nějaké místo které je z plastu kde jsou ukryty antény... Zkus si někdy vzít do ruky z plastu a telefon z hliníku... Poznáš rozdíl. :)

zasekaný Android s ničím normálním ani nejde srovnávat

Tak ho srovnavej treba s nezasekanym Androidem, na SGS4 naprosto plynule, ale ohledne plynulosti i na HH2 nebyl problem, tam bylo problem obcasne "zblazneni" telefonu a vysavani baterky neuveritelnym tempem az do restartu zarizeni, ale to je problem pochybnych telefonu ala Huawei nikoli Androidu.

Reagoval jsem na

ehmm... odladený systém... Si chcel napísať uzavretý systém s debilnou politikou,

Při porovnání Androidu a iOS mi přijde sakra odvážné mít nějaké přísery na iOS. Obzvláště z hlediska stability je iOS naprosto jinde. Možná právě proto, že je uzavřený.
Abych řekl pravdu, SGS4 (ani jiný pořádný Samsung) jsem nikdy neměl možnost zkoušet tak, abych ho hodnotil. Co jsem ale měl v ruce zmíněný Huawei, Sony, ZTE a podobný šity, byla to hrozná tragédie. Z Androidu mi přišel použitelný (z toho, co jsem měl v ruce) akorát ASUS.

Souhlas, mam nove Samsung Galaxy S4 i9506 a naprosto uzasny telefon bez jedine chyby. Huawei Horor 2 jsem mel predtim a uz nikdy, plus navic u novych modelu Huawei jsou jen softwarova tlacitka menu, domu a zpet, nekomu to mozna vyhovuje a ja bych to nechtel.

HTC vcetne One M8 ma slabinu ve fotaku, jinak urcite lepsi vyber nez ten Ascend P7.

Tú ohýbavú sračku Iphone určite nekupuj!!! To je tá najvačšia blbosť na trhu! Odporúčam---
1) Samsung Galaxy S5 mini
2) Sony Xperia Z1 Compact
3) Lenovo S860
3) Samsung Galaxy K zoom (vlastním fakt špica!)
4) Energy Sistem Phone Pro Qi (odporúčam!)
5) LG G3s
TOP smartfóny stredne vyššej kategórie za rozumnú cenu...