Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přípojení IP kamery k routeru

Potřeboval bych připojit IP kameru WIP100-DTA40 http://cctv.inshop.cz/bezpecnostni-kamery-typ/bezp ecnostni-kamery-cmos/venkovni-varifokalni-ip-bezpe cnostni-kamera-s-rozlisenim-720p-bila?ItemIdx=10 na router TL-WR741ND přímo na PC když vyplním sítovou kartu podle manuálu viz příloha ip-kamera.jpg to funguje ale přes router ne a ne se připojit na víc když tu kameru připojím na router a když spustím ipcamsuite tak ji detekuje viz příloha ipcamsuite.jpg a zároveň nechci do toho routeru sahat mám k němu připojených mnoho zařízení.Na IPKameře je možnost přepnou na DHCP ale zas nevím jakou IP adresu bych zadával kdybych se k ní chtěl připojit a také se obávám že bych po změně DHCP nemohl do ní dostat ? díky

Tak přece snad aspoň tušíš jaký IP segment máš nastaven v routeru (síť 192.168.1.0/24 to evidentně nebude)? Taky bys mohl tušit, jaký IP adresní rozsah přiděluje DHCP server v routeru a DOKONCE se dá udělat DHCP rezervace pro danou kameru..

V čem je tedy problém?

Já nejsem odborník v síťařině a nedělám to každý den , v tomto případě potřeboval bych vést krok za krokem díky
já asi před dvěma roky jsem zapojoval IP kameru Foscam F18904W to spočívalo propojení routeru a kamery kabelem přiložený SW mě našel IP adresu kterou jsem dal do prohlížeče a bylo to