Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nenalezne vložené USB .

Ahoj dnes jsem si chtěl dát písničky do telefonu ale když vložím USB kabel do PC tak v telefonu mám na výběr : Připojit jako : Úložiště USB , Mediální zařízení , Fotoaparát , Nabíjení . Když vyberu Fotoaparát USB se načte objeví se v PC tabulka jak chci otevřít to USB ale když vyberu jen Úložiště USB tak se to nenačte , na telefonu je vše ok a i na PC: FlashDisk jde , USB od tabletu jde a i ty fotky jdou .

co nadeláš, telefon není " Úložiště USB ", on to jenom predstíra, aby to mohl predstírat musí mít správne napsanej kousek programového kodu co má ten klam/iluzi na starosti, asi v tom kousku programového kodu je mekde chybka malá. Budeš muset posečkat až se správa o této chybce nekam donese, nekdo jí opraví a Ty pak prípadne stáhneš Firmware co to bude mít opravené

... :puff:

pak Tvúj PC dostal USB alergii, alergie na USB se léči tak, že se stáhne utilitka USBDeview, koukne se na záznam zarízení u kterého je problém a záznam se odstraní, dost často po pomáha, no jak u alergií býva obvyklé na 100% to nemusí být funkční

... :puff:

Nechapu ten dotaz. Das pripojit jako uloziste USB a nic? Co je to za telefon, zapnes to nasledne?

Na PC se ma objevit nova diskova jednotka a kopirujes.

Zkousel jsi ruzne USB porty? Zkousel si hlavne ty co jsou a PC vzadu rovnou ze zakladni desky? Nepouzivas nejakou prodluzovacku USB? Zkousel jsi jiny kabel?

Telefon : huawei ascend g700
Vložím USB do PC a na telefonu se mě ukáže výběr , Když vyberu Fotoaparát, USB se načte objeví se v PC tabulka jak chci otevřít to USB ale když vyberu jen Úložiště USB tak se to nenačte , na telefonu je vše ok a i na PC: FlashDisk jde , USB od tabletu jde taky .
Ano všechny porty co mám v PC jsem zkoušel .