Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika vs stávající pc

Dobrý den,
mám problém a proto se obracím na tyto stránky. Nedávno mi odešla grafická karta a prosím o radu s koupí nové.
Můj pc obshuje (opsáno z Dxdiag a prodejních stránek) :
Základní desku: ASRock N68-GE3 UCC - nForce 630a - Základní deska se socketem AM3, čipset NVIDIA GeForce 7025/nForce 630a, 2x PCI, 1x PCI-E x16, 1x PCI-E x1, 4 sloty pro max. 16 GB paměti DDR3 až 1600 MHz, šestikanálová zvuková karta, 4x USB 2.0 (zadní panel), IDE, 4x SATA 3 Gb/s, RAID, LAN, VGA, 2x PS/2, COM, formát mATX
Procesor: AMD Athlon II X2 270 (2 CPUs), ~ 3,4 GHz (www.newegg.com)
Zdroj: zdroje.heureka.cz
RAM: EVOLVEO Zeppelin Gold DDR3 4GB 1333MHz CL9 4G/1333/XK-EG (pameti.heureka.cz)
Našel jsem ASUS R7260X-DC2-1GD5 (www.czc.cz) a nevím jestli není moc výkonná aby jí ostatní komponenty "uživily". Cenově by měla být do 3000Kč. Na pc dělám kancelářské věci ale chtěl bych si zahrát i hry typu: World of tanks, War thunder, Team fortress 2.A nevím jestli je tato grafika utáhne a hlavně jestli tuto grafiku utáhne samotný pc. Děkuji za radu. Kdyby byly potřeba další podrobnosti jsem ochoten je dodat.
Děkuji Skyfoxik

loading...

Ten PC je hroznej kram, ze by sis mohl zahrat nejake lepsi hry zapomen, vybrana grafika by fungovat mela (ikdyz u nForce nemas nic jisteho), ale jeji vykon se samozrejme neyuzije, muze ale casem prejit do noveho PC. Co si ta mel za GK doted? Treba by se slo podivat nekam do bazaru a sehnal bys starsi GK za par korun.

Tak u Radeonů lze u CPU-náročnějších a novějších her počítat s Mantle, tam, kde zase CPU nebude limit, tak tam bude možné těžit z výkonu 260. Samozřejmě že karta nepojede vždy na 100%, ale myslím, že z pohledu "investice" je to grafika, kterou by šlo použít i následně v upgradovaném PC.