Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOF při kopírování souborů

Ahoj,

při kopírování některých souborů z interního, nesystémového disku D:/ na externí disk se mi po pár procentech vždy hodí modrá smrt.

Vyzkoušel jsem kopírování v řežimu cmd, řadu programů na kopírování poškozených souborů, ale prostě se mi nedaří soubory nijak zkopírovat. Jedná se většinou o větší soubory, zpravidla videosoubory.

Nedokál byste někdo poradit? Jestli je to spíš HW nebo SW chyba? Díky moc

Přikládám screen: http://s29.postimg.org/65x295zcn/2014_11_17_16_59_ 59.jpg

OS: WIN7

No co som pozeral tak ludia ktory maly rovnaky problem ako ty tak maly problem s SATA KABLOM. Takze skontroluj kabel ci mas spravne zapojeny do Zakladnej dosky aj Disku.
Popripade skontroluj pamate RAM MEMTEST_om alebo jednu vyber a druhu tam nechaj a tak kombinuj mozno jedna z nich je vadna