Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukladací priestor android 4.1.1

Zdravím forumakov,chcem poradiť ako zmeniť ukladací priestor v tablete s androido 4.1.1
Mám tam 16 gb kartu a nedá sa prepnúť ukladací priestor z vnútorného úložiska na sd kartu. V mobile mi to ide bezproblémov.
Vdaka za každú radu

Ono ani tak nejde o tajemný tablet i když mnohé napoví. Problém je v tom, že bez rootu u androidu 4.1 to nejde a to ani pomocí programů typu APP to SD . Poslední verze androidu to již opět podporuje.Nemožnost přesunu aplikací vývojáři zdůvodňovali tím, že by zpomaloval systém.