Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SLI, Help

Ahoj, mám grafickou kartu Gaiward gtx 760 4gb, mám tu ještě jednu grafickou kartu gtx 760 2gb.
Obě karty jsou DDR5 a jsou 256bitové.
Chtěl bych se zeptat, mohl bych tyto karty zařadit do SLI, i když jsou od jiné značky, a jedna je 2gb a druhá 4gb ?
Slyšel jsem že když jsou karty ve sli, tak každá renderuje jiný řádek na přeskáčku, tak aby jedna grafika nebrzdila tu druhou.

- GTX 760.... nezalezi na znacce ale na grafickem chipu ktery musi byt stejny, velikost zbernice je neco jineho. (v tvém pripade vezme "zrejme" mensi takze 2GB bez ohledu na 4Gb)
- Pojede, ale v tvém pripade bude zajimavejsi koupit jednu a silnejsi., silne bych ti doporucil 2 identicke karty s velikosti Graficke pameti...
- Nemas-li v umyslu tvé SLi pouzit na Surround, nebo vysoke rozliseni, tak bych tu druhou ani nezakupoval.
Zakladni deska ti podporuje SLI? Jakou mas rychlost PCIes pro profil SLI?

Ten jeho CX600 ma zvladat 46A (550W) na 12V, ta jeho grafika ma kazda nejakych 170W TDP, CPU do 125W, to je dokopy 465W. Takze ten jeho zdroj by to mal zvladat a ma tam este 100W rezervu.
U zdroja sa totiz nemas pozerat na nejake celkove watty, ptz. nejaky "600W" zdroj vobec neni 600W.