Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice blbne

Ahoj,

potřeboval bych poradit. Jedno krásné ráno mi začla blbnout notebooková klávesnice, některé klávesy fungují bezproblému a některé dělaj šílenosti například,
když stisknu "n" otočí se obraz o 180°, při stisknutí "h" se vypne zvuk, takových kláves je min 5. Připojil jsem jinou klávesnici přes USB ta funguje správně.
Zkoušel jsem Live CD Ubuntu, problém je tam naprosto stejný akorát stím rozdílem, že některé klávesy dělaj rozdílné šílenosti než na Windowsech.

Jedná se o notebook Lenovo Ideapad Y560.

Dokážete někdo pomoc? Předem děkuji.

vykonají se ti preddefinované klávesové skratky, pravdepodobne blbne kláves CTRL,

vybrať klávesnicu, vyčistit konektor a flex kabel, zasunuť nazad, odskúšať,

ak nepomohlo kúpiť novú klávesnicu pre Tvoj notebook alebo

vynechať všetky uvedené kroky ak sa na ne necítiš a zaniesť do servisu

.... :puff: