Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova Graficka Karta

Zdravim vsechny. Chtel bych si poridit novou grafickou kartu ale nevim jakou mi ma sestava utahne. Urcite bych chtel nejlepsi moznou od NVIDIA min. 600 at mohu propojit s NVIDIA SHIELD.

Zakladni Deska : ASUS P8H61-m LX

Procesor : Intel Core i5-2380P 3.1 MHZ

RAM : Kingston HyperX Fury 8GB 1866 MHZ

Graficka Karta : Nvidia Geforce GTX 550ti 1GB

Zdroj : Crono 400 W

Moc dekuji za odpovedi.

- Spís bych se zamēril na rychlost sítē.
- Sestava ti utáhne ruzné GK, osobnē zdroj Crono 400w neznám.

Bylo by na místē, uvést v jaké cenové kategorii chces zakoupit tu GK.
- Hodit by se mohla a dostačující k tvému učelu GK typu GTX 760(ti)