Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlazení procesoru - Pasta

Dobrý den, před nějakou doubou jsem čistil počítač(fyzicky) a neuvědomil jsem si, že chlazení procesoru je s proc. spojeno pastou, tak jsem tedy chlazení odendal a vše vyčistil. Chci se zeptat, jestli je tam tato pasta důležitá? Nehrozí nějaké přepálení, kdybych CPU vytěžoval na 100%?

PC zatím jede bez problémů, bez neobvyklých teplot na CPU

Předem díky za všechny odpovědi.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

- Misto pasty muzes dat klidne majonézu...

- Ta pasta nic nechladi, je jen k vyplneni bublin, meci CPU a chladicem a prenos tepla mezi nimy, takovy tepelny vodic.
- Samozdrejme bych aplikaci silne pasty doporucil :)