Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Classic Menu - nový skin

Mám Windows 8.1 a mám Classic Start Menu (Classic Shell). Chtěl jsem si stáhnout nový skin, dal jsem ho do složky "skins" (C:\Program Files\Classic Shell\Skins), ale nevidím ho v nastavení. Nevíte co s tím?

Předem dík

kopiroval si ho tam programom ktory je spusteny cez pravy klik ako administrator? Lebo ak nie, tak sa to tam vobec nenakopirovalo, ale len do fake zlozky v \users. Windows proste si mysli ze je lepsie uzivatela ojebat ako keby mu mal zahlasit ze na nieco nema opravnenie. Proste dementny MS.