Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem U nové grafiky padají hry

Ahoj,mám problém. Dříve jsem si koupil PC,vše fakalo,ale vlnil se u her divně obraz. PC jsem teda reklamoval a celý ho tam poslal. Měsíc sem čekal a PC mi konečně přišel. Vada prý byla na grafice. Nuže PC sem spustil,vše funguje (internet atd.) prostě vše funguje,až na hry. Když spustím hru,jede tak 1 minutu,potom mi buď zčerná obrazovka a pomůže jen restart,nebo se mi na monitoru objeví divné pruhy a opět pomůže jen restart ! Nevíte kde by mohl být problém ? Ovladače , nic sem neinstaloval,vše je tak,jak mi to z reklamace přišlo , ovladače jsou nejnovější ... nevíte teda co s tím ? Neříkejte mi , že je zase vadná grafika, to přece ten technik tam musel testovat a snad mi nepošle PC s vadnou grafikou sakra !! Předem díky

- Neni-li problem v patricnych DRIVERECH, doporucil byc ti zkusit tu urcitou karty trosku "podtaktovat"

- Kuprikladu muzes zkusit MSI Afterbuner [img=http://img.informer.com/icons/png/16/1205/1205379.png ]http://img.informer.com/icons/png/16/1205/1205379. png [/img] download.htm
- Zacni treba s ubranim u "MEMORY" a "CORE CLOCK" o "-50"

- Bylo by namiste, zkontrolovat stav zdroje [img=http://res1.windows.microsoft.com/resbox/en/windows%207/main/303eb0cf-d934-489f-a646-7ff5a3284c5a_42.jpg]http://res1.windows.microsoft.com/resbox/en/window s%207/main/303eb0cf-d934-489f-a646-7ff5a3284c5a_42 .jpg[/img]

Ještě mě napadlo,když tam je normální PC jaký jsem měl předtím,ale úplně nová grafika , nemůže být problém,že tomu něco chybí ? Moc se v tom nevyznám,ale nechce to nějaký BIOS/Update , nebo prostě něco ještě nainstalovat ? Říkám,technik u CZC s tou grafikou zkoušel normálně hry a muselo to jít , přece by mi neposlal ten PC,když by to tohle dělalo

Nechce to nic. Bud ta technik odrbal a nehral s tvojim PC alebo sa to poskodilo pri doprave. Mozes este skusit iny 230V kabel do PC, a inu 230V zastrcku.

P.S: ked mal tu grafiku v inom PC tak to ale nema ziadnu vypovednu hodnotu, v tvojom PC to fungovat nemusi kvoli problemom s doskou/slotom alebo zdrojom apod.
Jaky mas BIOS vidis na uvodnych vypisoch a na webe zakl.dosky sa mozes pozret jaka je najnovsia verzia. Ovladace mas mat aktualne k chipsetu (web vyrobcu zakl.dosky), a ku grafike (web vyrobcu grafiky), mozes ich preinstalit.

No pockaj a robia ti tie vodorovne/zvisle pruhy iba ked hras hru ??
A ked pozeras filmy alebo na internete tak nic ?
Ak ti to roby iba v hrach/vsetkych hrach tak to bude nieco s grafickou kartou... skus nainstalovat ovladace bud najnovsie od vyrobcu tej grafickej karty...
Jaaaaj a ak to budes posielat reklamovat tak si nahraj ako ked si vo Windowse a potom zapnes hru a nabehne ti ten problem. Napal to na DVD a posly im to nech to vidia...

Ještě mě napadá,nebude to chtít VGA kabel ? Mám to připojené přes HDMI,když sem reklamoval grafiku,tak jak mi to přišlo,bylo v reklamační listině napsané "Název produktu - VGA ati MSI R9 270x HAWK 2G,2GB,DDR5,PCI-e. Vyjádření technika - vadná VGA (výměna)" . Nějak tomu nerozumím,není VGA kabel ? O.o nepomohl by kdyby to měl přes něj ?