Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor a grafika

Dobrý den.

Budu si sestavovat nový PC a rád bych se zeptat na procesory a grafiky co by bylo asi lepší, děkuji.

Přemýšlel jsem tento procesor.
amd-fx-6100-d267423.htm

Pokud je lepší klidně pošlete odkaz :) dkěuji.

A potřeboval bych poradit s grafikou.. Je mi nějak jedno jeslti AMD nebo NVIDIA, ale spíše věřim NVIDIA.

Popřípadě jakoou grafiku si koupit okolo 4000-5000kč aby mi ten počítat utáhl aspon nový hry?

Děkuji moc za Odpověďi, nejlépe odkazy na obchod Alza. Děkuji.

Ja se taky hlavně bojim aby ty grafiky od AMD byli výkonější jak od NVIDIA??

Ted mam právě ASUS GTX 660 Gaming froz 2gb a chci něco lepšího než ta.. s AMD nemam zkušenosti.

Hlavně kvůli novému Assassinovi atd.. Proto se v těch grafikách nevyznam moc ale každej řiká že Nvidia jsou lepší ?

Jinak děkuji za další rady.

No jde o to že já budu ten pc co mam celej prodávat a chci si sestavit novej uplně komplet.. Proto mě nejvíce zajímají ty grafiky..

Klidně tam dam intel, klidně AMD Nvidia je mi to celkem jedno.. jen abych rozběhal Assassin Creed unity a další věci..

Prostě jako klidně když bude levnější bylo by to i lepší. Samo budu muset sehnat i monitor nejlépe 27palcu. Klávesu a myš. to taky nevím..

Ale třeba jsem četl že AMD nepodporuje Psychix atd?

Ten pc so jsi poslal vypadá dobře.. ale co ty ceny trochu oříznout? levnější procák a základovky? a dát víc do grafiky? Děkuji

Asus Rampage V Extreme
Intel Core i7 5960X (virtuálně 16jádrový)
Nzxt Kraken X61
4-Way SLI (4x GeForce Titan Black GHz (6GB))
64GB (8x8GB), DDR4
SSD 1TB RAID0
HDD 6TB RAID1
LG BH16NS (BD-RE)
Cooler Master Cosmos II
Corsair AX1500i, 80+ Titanium, 1500W
Windows 7 Professional, 64bit, CZ, OEM
Panorama 3x 32“ 4K Dell UltraSharp UP3214Q
3000VA APC Smart-UPS LCD

až našetříš nějaké žetónky tak si to fakt pořiď´´´´´

Asus Rampage V Extreme
Intel Core i7 5960X (virtuálně 16jádrový)
Nzxt Kraken X61
4-Way SLI (4x GeForce Titan Black GHz (6GB))
64GB (8x8GB), DDR4
SSD 1TB RAID0
HDD 6TB RAID1
LG BH16NS (BD-RE)
Cooler Master Cosmos II
Corsair AX1500i, 80+ Titanium, 1500W
Windows 7 Professional, 64bit, CZ, OEM
Panorama 3x 32“ 4K Dell UltraSharp UP3214Q
3000VA APC Smart-UPS LCD