Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastní někdo PC LYNX Grunex Game

Zdravím, budu si kupovat PC od LYNX přesněji LYNX Grunex Game: http://www.lynx.cz/main.aspx?cls=productDetail&pro _id=458128
cena s DPH: 19 990 Kč
Informace o PC:

Oficiální počítač prestižního herního turnaje BenQ Grunex Challenge, sestavený profesionálními hrači.

Operační systém Windows 8.1
Skříň & zdroj Chieftec CQ-01B USB 3.0, Seasonic 350W
Základní deska MSI H81M-E34
Procesor INTEL Core i5 4430 3,00 GHz
Paměť 8GB DDR3 1600MHz
Grafická karta MSI NVIDIA GTX750Ti 2G
Pevný disk SSD Kingston 120GB V300
Pevný disk Seagate 2TB
Optická mechanika Multiformátová DVD vypalovačka

Chci se zeptat těch kdo tenhle PC vlastní jestli utáhne tyhle hry a popřípadě na kolik FPS a s jakými detaily (pokuď jste skoušely)

DayZ
Far Cry 4
Arma III

Pokuď jste některou z téhle her skoušely na tomto PC tak mi prosím napište kolik FPS jste měli a na jaký detaily jste to měly... nebo pokuď jste skoušely nějakou jinou náročnější hru tak taky můžete napsat.

Díky předem s pozdravem
Horyzons Play

- KPOUPE UVEDENEHO PC JE CISTE SILENSTVI !! - :-D

- Poradim ti, si radeji nechat poskladat zde nakou sestavu za tech '20 000'-, ktera bude zcela jiste vice vyvazena o kvalite nemluve. To PC ma tak realnou hodnotu 12-13 000Kc
- Cetl jsem to jen po znacku a kvalitu zdroje, zbytek uz nemelo zrejme ani cenu..

- Ono se dá poskládat, ne zavyraznē vyskou cenu PC, na kterem se dá pohodlnē zahrát se slusnym FPS na FHD monitoru.

- Zakladní desky bych doporučil, dejme tomu INTEL chipset H97, nebo Z97, mas-li v umyslu OC (s podporou CPU BROADWELL) doprovázené s I5 46xx a nahoru ( na herni vyuzití v tvém prípadē) U AMD snad jen 83xx nebo FX 43xx na OC, jiny bych snad i nezakupoval.

- Grafická karta, velmi slusny základ je NVIDIA GTX 770 i kdyz jde spís o takovou neoficiální GTX 685 :) nebo rivala AMD R9 280X
- 2x4Gb je doctačující, bohuzel stále více her vyzaduje 6Gb....

- U HDD, bych si dával pozor na HDD s rychlostí 5400 rmp, coz se uplatnuje preváznē do kancelárskych PC, nebo notebokú [ kvuli spotrebē] (Zcela určitē ne do herní sestavy, kde má byt 7200 RPM samozrejmostí )

Tou nevýrazně vyšší cenou myslíš +10k? Nezapomínej, že je tam i W8.1. Mimochodem: co máš proti zdrojům Seasonic? Sice 350W není nijak moc a určitě to bude omezovat při případn upgradu, ale na tuto sestavu by to mělo být akorát.

Podle mého názoru to zas až tak špatné není, vzhledem k sestavám, které vídám v různých reklamách. Samozřejmě by zaplatil méně kdyby si to sestavil sám, ale pokud je ještě ve věku, kdy ho hry baví a chodí si k němu občas nějaký ten kamarád zahrát, tak se za tohle určitě nebude muset stydět.

- Jesli doporucujes HERNI sastavu na zaklade MSI H81M-E34, co na to rict, hlavne ze ses vyjadril...
- NA AM3+ zaklade, postavi podstatne silnejsi a vykonejsi sestavu jak vise uvedenou, v same hodnote.

Tou nevýrazně vyšší cenou myslíš +10k?

- Nevim ci nasledujes jeste skolni dochazku, nebo pracujes, ale herni sestave urcite neni za 10 000K, osobne jsem zadnou cenu neuvadel.

Takže
1) nic jsem nikde nedoporučil, pouze jsem schválil a to je rozdíl.
2) řekni v čem přesně by ta deska měla být tak špatná? Snižuje to výkon procesoru nebo grafické karty? Zapojíš to a hned ti to vyhoří? Nebo to snad bouchne? Nemyslím si... máš na to 2 roky záruku a kdyby to minimálně ty 2 roky nevydrželo, tak by se jim to ani nevyplatilo prodávat kvůli reklamacím.

Edit: to + tam určitě nebylo omylem. Bylo to myšleno 20k které stojí LYNX +10k (cena kterou bys platil navíc za to co jsi napsal), takže ta tvoje nevýrazně vyšší cena by byla docela výrazná..

...a ano, ještě chodím do školy, právě teď sedím v lavici.

Kancl deska patří do kancelářské sestavy a ne do namáhané/zatěžované herní a to z ohledem na rozdílné napájecí kaskády které zajišťují stabilitu a životnost.
(základ deska není držák na procesor, g.kartu a paměti, nýbrž se zdrojem nejdůležitější "věc" v PC)
Pokud máš dojem, že je lépe v herní sestavě utratit 2000,- za SSD místo raději za výkonnější g.kartu, tak si přesně ten typ na které jsou tyto "krámy" cílené.

Je to mizerný za tu cenu ,zřejmě dost lidí čučí na Re-Play na Coolu kde podobnej krám vydávaj a prezentujou za super herní dělo v soutěži a lidi pak asi s toho usuzujou že tomu tak ve skutečnosti je hold reklama funguje skvěleje , ale koupit dobrovolně tento "herní" to může jenom vůl vs to samý Hal.;-)

http://www.grunex.com/Page/soutez-o-paradni-herni- zelezo-za-35-000-kc-s-re-play/

http://www.czc.cz/6hbmccf8esgbq8b3t9ijepum07/sezna m

Tuhle sestavu jsem složil 22.10. Kdybych k tomu dal OS, musel bych slevit o cca 1k, abych se dostal do 20k. Slevil bych na grafice, takže by tam šla R9 270 nebo GTX750ti. Když si ty 2 sestavy porovnáš, tak ve výkonu rozdíl bude minimální. Proto jsem se domníval, že to s výkonem "vzhledem k sestavám, které vídám v reklamách" nebude tak špatné.

Přečti si text pod tím a pochopíš to. Tuhle sestavu jsem nesestavoval teď, ale pro kamaráda do 18k.

Edit: furt nechápu co myslíš tím "hlavne ze sviti co?".
Teď k SSD - neříkám, že bys měl šetřit na ZD kvůli SSD, ale např. u BF4 je to nutnost nebo u WoT, pokud máš hodně tanků v garáži (navíc se ti kvůli blbému enginu WoT zvýší i FPS). Ještě dodám, že žádná ze sestav, které jsem navrhoval pod 30k neměla SSD.
Nejsem jeden z těch blbců, co skočí po každé reklamě, kde je napsáno Herní PC, ale tohle mi přijde jako celkem slušné za tu cenu (vzhledem k tomu, že na CZC to vyjde dokonce dráž).

Jako sorry hodit do "herního" Pc kancl MB za litr k tomu SSD ,zdroj absolutní minimum na úkor všeho může jenom magor (stačí pak v tv reklamě oblbnout neznalý a prodává se to samo i když to je klump,hlavně že tam je SSD a blbí W8)a minimálně cos složil ty je na tom kvalitou někde jinde,navíc kdyby jsi dal levnější zdroj + pro začátek 4 GB RAM tak to máš v tý ceně i s W7.