Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafikou

Zdravím,
chtěl bych se zeptat..mám grafiku ATI Radeon 9250, po nainstalování ovladačů jsem dal restart jako vždy..
Když PC naběhl bylo vše ok, ale problém nastal, když sem nastavil rozlišení pro můj monitor (1360x768) píše mi to "Neexistující režim", dále mám mírně rozmázlé písmenka .. (názvy složek, souborů atp)
+ při hrách to dělá grafické chyby..FPS jdou normálně, ale ty grafické chyby..
Kdyby někdo veděl, prosím, aby poradil, děkuji moc..

Screen: Hs68

Zkusil bych bud nainstalovat ATI multimedia Center, jestli by to neco neodhalilo nebo ovladace odinstalovat a nainstalovat Omega drivery.

(Ja si to pamatuju, tam byl nejaky problem a skoncil jsem u R9800 na nektere z predchozich verzi ovladacu, protoze ty posledni dvoje nebo troje poradne nefungovaly.)