Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - jak skrýt někoho v chatu? Mám s jednou osobou vážný problém.

Chci se zeptat, jak skrýt někoho v chatu. Prostě aby se mi tam nezobrazoval ksicht jedné husy. Nepotřebuji se dívat na její zk*rvené jméno a na její zk*rvenou vysmátou fotku. V přátelích ji musím mít, i když nechci, ale musím. Prostě by bylo divný kdybych ji teď odstranil. Vlastně jsem si ji přidal do přátel tak trochu omylem. Nesmí to vypadat, že k ní přikládám nějakou důležitost.

Otázka je prostá: Jak odstranit tu husu z chatu a z mého života?

Prozatím jen z chatu...

Jak si ji odstranit z chatu, aby se tam jen nezobrazovala? Ale kdyby mi chtěla napsat, tak ať to vidím. Stejně nenapíše.
Jen ji v chatu nechci vidět, vždy když zapnu FB.

Děkuji za odpověď.

P.S. Je to zmije jedovatá!

Dole jak je lišta vyhledávání chatu, tak je tam malé ozubené kolečko. Tak na něj kliknout, pak na Pokročilá nastavení... a pak vybrat možnost Zapnout chat pro všechny přátelé kromě... a napsat tam její jméno. Pak uložit a osoba zmizí z chatu. Ta tě navíc uvidí jako offline, ale napsat ti bude moct.

Ty se směješ, ale ta osoba mi zničila život. A teď se budu muset dívat, jak je úspěšná. Spousta kamarádek, kluků, přízeň u učitelů, rodičů, spolužáků... Musím s ní chodit do jedné třídy bohužel.
Všichni se z ní můžou udělat, ale to že je to člověk, který si jen zakládá na tom, jak vypadá a že je to naprosto bezcharakterní člověk, na to už nikdo nedojde...

U nás se k ní chovají všichni jako k Nastěnce, ale... Věřte, že kdyby mi chrstli vařící olej do ksichtu, tak co? Ona se bude smát!

Zní to jako vtip, ale je to smutná pravda.

Vlastně kdo ví, jestli si ona mě nevypnula v chatu ještě dřív, než se ji chystám vypnout já.