Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika

Zdravím,
potřebuji poradit. Koupil jsem si grafickou kartu a stáhl nejnovější ovladače od nvidia. Grafika se mi přehřívá a nevím proč. Nemáte někdo nějakou radu?
Díky

To este neznamena ze si tam potom zas nenainstalil vir.

Ked mas vytazenu grafiku tak ju vytazuje nejaky program. Na original instalacke windows ziaden program vytazujuci grafiku neni, ten je len na warezoch z ulozto.
Pust tam MBAM v nudzaku, alebo si skontroluj log z hijackthis, hladas tam .vbe, alebo Windows\inf, apod