Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebok Lenovo

Dobrý den. Minulý týden jsem dostala k 18 notebok Lenovo IP G50-45A6 63101T ( LNN80E300A2CK .) .Chtěla bych se zeptat na váš názor,jesti je alespoň k něčemu .Děkuji.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Podle mě to naopak pro ženu není nejlepší volba. Váží 2,5 kg a má 15,6". K holkám o trochu mladším, než jsem já, maximálně 14" a 2 kg, ideálně <=13,3", 1,5 kg. Osobní zkušenost, slečnám vybírám stroje 13,3" a ještě se mi nestalo, že by byla nějaká nešťastná, že je malý. Naopak jsou rády, že se dá snadno schovat do tašky, přece jen 2,5 kg je pro křehčí stvoření (z obecného pohledu) na častější přenášení docela dost a rozměry stanové plachty taky žádná sláva, jak 17,3" hodně přes 3 kg pro mě.

Popis produktu:
Notebook Lenovo Ideapad G50-45 je univerzálny a cenovo dostupný notebook, ktorý je kombináciou tenkého designu, bohatej funkčnej výbavy vrátane DVD mechaniky a výkonu, ktorý bez problémov zvládne vaše každodenné požiadavky.

asi Ťa "darca" nasral, že?