Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stream z IP kamer nejde mimo LAN

Zdravím, řeším problém.
Mám zprovoznit dvě IP kamery iVMS-4200 PCNVR.
V lokální síti vše šlape jak má, jak přes klientský program, tak s přístupem po zadání lokální IP adresy (192.168.xxx.xxx) přes webové rozhraní. Ovšem problém je s přístupem z "venku"
Samozřejmě, že je "veřejná" IP adresa. Router TP-Link TL-WR1043ND (odkaz na simulátor) cz.tp-link.com má rezervovanou adresu IP kamer a port forwarding je nastaven na tuto IP adresu s portem 80 a protokoly All.
Z venku se dostanu do přihlašovací stránky IP kamer a zobrazí se i ovládací rozhraní s náhledem obrazovek. Video ovšem nejde. Připomínám, že na tom samém notebooku v LAN síti video jde, takže chyba zásuvného modulu Firefoxu nepřipadá v úvahu (zkoušeny i jiné prohlížeče). Nejde ani na třech dalších počítačích mimo LAN.
Kde může být problém

Ach jistě, já blbec (ale ne zas takový, přišel jsem na to sám a bez manuálu):-)
Máš pravdu, že ne každá kamera to tak má. Několik těch levných jelo na portu 80 a zas tolik jsem jich nezprovozňoval, proto jsem se ptal:-)
Nešlo to jinak, než dát IP kamer do DMZ.
I tak děkuji za lehce jízlivou radu.