Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program který by změnil barvu složek

Zdravím, nevíte jestli neexistuje nějaký program, s pomocí kterého by se dala měnit barva ikon složek ve Windows? Normálně jsou všechny složky žluté, a mně by se hodilo kdyby daly barevně odlišit, zatím jsem nic takového neviděl. Díky všem za rady

Ten program mi už funguje, je to bezva, ale ještě bych měl jeden dotaz:
Dá se nějak ve Windows XP změnit ikona všech složek? Zjistil jsem totiž že v tom programu není ikona úplně stejná jako je normální ikona složek ve WinXP. A ten program ani asi neumí změnit všechny ikony ve Windows najednou. A chtěl bych aby všechny složky měly stejnou ikonu (stejný tvar) a aby se lišily jenom barvou. Myslíte že to nějak půjde?