Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zprovoznit dvd a cd-rom v PC

Prosím o radu.Při odinstalování dema NERA7 mi nejde dvd a cd-rom spustit.Správce zařízení mi píše že ovladač zařízení byl pro tento harware úpěšně zaveden,ale nelze najít hardwarové zřízení,(Kod 41).Mockrád děkuji za radu

Použijte trial verzi programu WinXP Manager. V sekci Optimizer, podsekci System repair klikněte u položky Missing CD-ROM na Click here to Fix it. Věřím, že to zabere. Předpokládám, že mechaniky v Průzkumníku úplně chybí.

Popis funkce: After you removed some CD Burning software, maybe you can no longer access your CD-ROM.